Menu
Menu

Про нас

Anna

A

Vlada

V

Evgenia

E

Історія компанії AVE GEMS

На ювелірному ринку України з 2005 р

Постійні учасники всіх ювелірних виставок в Україні у містах Київ, Одеса, Львів, Харків та Запоріжжя.
Висока якість виробів та широкий асортимент дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів.
Майже у кожної жінки або дівчини буває статус - все складно. Так можна сказати про нас та наші прикраси)
Ми обожнюємо натуральне каміння, їх енергетику та безліч кольорів, дуже любимо італійський шик та індійську розкіш, старовинний візантійський дизайн прикрас - так, барочні перлини в будь якому виді прикрас - так так так ! Несамовиті поліхромні переливи арбузних турмалінів та різноманітність кольорів джайпурськіх сапфірів.

Нас важко описати одним реченням, але якщо коротко - ми створюємо прикраси з дорогоцінного каміння, італійської фурнітури та українського натхнення.
Ми втрьох, ми різні по віку, зовнішності та смаку. Але ось вже 15 років ми в ювелірній естетиці і нам вдається об’єднувати…в єдине ціле.
Кожна з нас(вас) унікальна, тому ми вирішили створити таке місце - де кожна жінка знайде прикрасу за своїм смаком та стилем!
І саме в цьому наша ексклюзивність!

Ми - Родина у прямому сенсі цього слова.
Багато хто з вас знайомий з нами особисто, адже саме ми приймаємо участь у виставках та спілкуємося з вами. Багато хто з вас знайомий з нами заочно, адже це ми відповідаємо на ваші запити у соціальних мережах,а також відповідаємо на Ваші дзвінки. А ще - саме ми створюємо більшість наших прикрас.
AVE - це ода дорогоцінному камінню, так багато років тримаючи їх у своїх руках ми відчуваємо їх на рівні високих вібрацій, та іноді, здається, ми знаємо про що вони з нами “розмовляють”...
AVE- Анна, Владлена, Евгенія
Ми орієнтовані на всіх жінок, кожна з нас по черзі літає на міжнародні ювелірні шоу, щоб привезти вам насправді ексклюзивні та унікальні вироби.
Саме тому в нашому асортименті такі Кардинально Різні колекції, саме тому наші клієнтки це дівчата 16-20 років та розкішні жінки 50+
Кожна з вас унікальна, тому ми не обираємо багато однакових виробів, більша частина наших прикрас в єдиному екземплярі!
Багато років тому у 2005 році, наша мама Євгенія полетіла вперше в Індію, не маючи достатніх знань у гемології та дорогоцінних і напівдорогоцінних каміннях, але маючи величезне бажання привезти щось надзвичайне та оригінальне в Україну.
Саме тоді, розбираючи намиста з дивовижними огранками - смарагди, рубіни, сапфіри, топази, ми і не знали про існування каменю хризоберил і позначили його «красивою, зеленою, фігнею».

Саме тоді наша мама нам розповідала, що в Індії носять діамантові намиста і ми мріяли привезти їх до України.
Наш бізнес-наша сім'я, наші клієнти- це також наша сім'я. Багатьом з вас ми створювали прикраси на випускний / весілля / день народження. Ексклюзивні подарунки за кордон та отримували потім від вас закордонні солодощі як подяку. Ми обожнюємо спілкування з вами, нам цікаві розповіді про ваши родини, як ваші діти/онуки і нам так приємно, коли ви передаєте привіти комусь із нас особисто.
Душевно – це про АВЕ джемс
У цьому наша унікальність. Ми сім'я і ставимося до кожного нашого клієнта як члена нашої Родини.
Ми створюємо унікальні прикраси для унікальних жінок-вас.

Copyright © 2024 AVE GEMS
2024 © AVE GEMS
Menu
cartcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram