Menu
Menu

Тестовий запис 1

Окремо виділяють дорогоцінне каміння органогенного походження: перли і бурштин.

Взагалі, в природі зустрічаються понад чотири тисячі різних мінералів, але далеко не всі з них можуть носити горде звання «дорогоцінний камінь». Висока твердість і прозорість, оптичні ефекти і блиск — завдяки такому унікальному поєднанню властивостей камені належать до дорогоцінних.

Звичайно, особливо цінними завжди вважалися мінерали першого порядку - алмази, рубіни, сині сапфіри, смарагди і олександрити. Золоті та срібні прикраси, інкрустовані цими дорогоцінними каменями, незмінно користуються високим попитом і навряд чи колись втратять свою цінність, адже коштовних мінералів залишається все менше в надрах Землі.

На Русі коштовні камені називали самоцвєтами. Ця назва дуже вдало передає їх суть: камені неначе світяться з середини, випромінюючи таємниче сяйво і гру кольору, що зачаровують. Тому сережки, кільця, намиста з самоцвітами надають особливу чарівність їх власникам вже багато століть.

Астрологи в свою чергу заявляють, що кожен камінь особливим чином впливає на певний тип людей, складений навіть гороскоп каменів. Хоча християни впевнені, що людина є макрокосмосом в мікрокосмосі, а не навпаки. Це звичайно слід розуміти духовно. Але з цієї точки зору "печінка" або "легені" не можуть визначати долю людини.

Copyright © 2023 AVE GEMS
2022© AVE GEMS
chevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram